İl Müdürümüz Bilici’den ‘’Babalar Günü’’ Mesajı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Hasan Bilici ‘’Babalar Günü’’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İl Müdürümüz Bilici yayımladığı mesajında;
‘’ Var olduğumuz andan itibaren karşılıksız emeğin, şefkatin tükenmez kaynağı olan babalarımız ; aile içerisinde üstlendikleri görev ve sorumlulukları gereği,  karşılaşacağımız her zorlukta gölgesine sığınabileceğimiz ulu bir çınar gibidir. Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, şuurlu, kültürlü, öz değerlerine sahip, sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında ve aile kurumumuzun yaşatılmasında hiç şüphesiz ki büyük rolü olan babalarımızdan alacağımız dersler, hayat boyu bize rehberlik edecektir.
Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum”. ifadelerine yer verdi.
 


Sonraki Sayfa: Muharip Gazilerimiz İçin Madalya Töreni

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğümüz Bakanlığımızın Eğitim Programında