ŞANLIURFA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE BAĞLI KURULUŞLARIMIZDA GÖREVLİ TAŞERON PERSONELE YAPILACAK SINAV HAKKINDA DUYURU!

İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarda 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve diğer mevzuat hükümleri uyarınca Personel Çalıştırmaya Dayalı Hizmet Alım Sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinden, 375 sayılı KHK'nın 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebinde bulunan ve sınava girmeye hak kazanan personellere yapılacak olan sınavın yöntemi Bakanlık Makamının 02.03.2018 tarihli ve 182 sayılı Oluru ile Sözlü olarak belirlenmiştir.
 
Sözlü sınavın yapılacağı yer ve tarihler ekteki tabloda belirtilmiştir. Sözlü sınavda 100 puan üzerinden 50 puan ve üzeri alan personeller başarılı sayılacaktır.
 
Yapılan ilan tebliğ hükmüne geçer, ilgililere ayrıca tebligat yapılmaz.
 
İlgilere ilanen duyurulur.
 
SINAV TARİH VE YER BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
 


Sonraki Sayfa: Koruyucu ve Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezilerinin Desteklenmesi Projesi Personel Alımı Hakkında

Önceki Sayfa : Şanlıurfa Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Kuruluşlarında Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi İçin Kesin Mülakat Sonuçları Açıklanmıştır